“Я так і не встиг попрощатися з тобою! Татку, пробач мені…”: Євген Кошовий з “Кварталу розповів як в цей день втратuв батька…

Відомий український гуморист, актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий розповів про свого батька, якому сьогодні, 11 грудня, могло б виповнитися 74 роки.

Євген Кошовий виклав архівну фотографію свого батька на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Гуморист поділився настановами, яких навчав його батько.

“Ти завжди мене вчив бути добрим до людей. Навіть до тих, які цього не заслуговують. До тих, яким ти незручний, не особливо подобаєшся і навіть до тих, які тебе ненавидять.

Тому що це – ЛЮДИ. Але ти знаєш, зараз навіть таких залишилося мало 🤷‍♂️ такий час. Або такі “люди”. І з віком терпіння втрачається. У закутках соцмереж і не такі на нас дивляться, оцінюють і обговорюють. Ми і їх переживемо.”, – написав він.Євген Кошовий

Батько Євгена Кошового, фото: instagram.com/evgenii.koshevoi
Батько Євгена Кошового, фото: instagram.com/evgenii.koshevoi

Актор впевнений, що його батько, якого сьогодні вже немає в живих, зараз би пишався своїми дітьми і внуками. Кошовий зізнався, що у своєму житті продовжує слідувати настановам та прикладу найріднішої людини. Він також шкодує, що не встиг свого часу наговоритися з батьком.

“Але я все ж поки вірний твоїм словам і настановам, сподіваючись на те, що кожен отримає по заслугах (ти це теж говорив️️ 🤷‍♂️) У тебе двоє онуків і дві внучки. Їм не буде соромно за своїх батьків як ти і хотів. Ми слідуємо твоєму прикладу. З кожним роком шкодую, що не поговорив з тобою довше в той день. Вибач і спасибі тобі за все, що ти мені дав, ТАТО 🤝 сьогодні тобі було б 74 “, – поділився гуморист.Євген КошовийПовне або часткове копіювання категорично заборонене!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *