Мільярдний Заповіт: Золото, Коштовності, Елітні Квартири І Автомобілі, Кому Мер Харкова Залишив Своє Майно (Відео)

У Харкові проходить церемонія прощання з мером міста Геннадієм Кернесом.

Він помер у берлінській клініці від ускладнень після коронавірусу 17 грудня.

Рідні та близькі до останнього вірили, що він зможе впоратися з хворобою, але у нього спочатку відмовили нирки, а потім не витримало серце

Відомо, що Геннадій Кернес залишив заповіт і за словами близького друга, бізнесмена Павла Фукса в інтерв’ю для видання “Страна“, все майно буде поділене між його дружиною Оксаною Гайсинською та трьома синами – Кирилом Кернесом, Данилом Приваловим і Родіоном Гайсинським ( (Щоб переглянути відео доскрольто нижче) )

“Ніхто не залишився незрозумілим. На першому місці Оксана і Родіон, які були поруч з ним до останньої хвилини життя. Потім Кирило і Данило. Він говорив, що Родіон його любить більше за всіх. Родіон від нього не відходив”, – розповів Фукс.

Варто відзначити, що бізнесмен розповів про доньку Геннадія Кернеса – дівчинку звуть Соня, їй 11 років і вона з мамою проживає в Лондоні. Попри на тісне спілкування з братами та батьком, невідомо, чи вказано ім’я Соні в заповіті Кернеса.

Незалежні журналісти оприлюднили відео на якому показали всій країні мільярдні статки вже тепер покійного Мера Харкова Генадія Кернеса.

А як ви вважаєте все це Кернес заробив чесною працею?

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *