Таємна вакцинація – Зеленський в шоці! Обрані платять, VIP-ам кінець!

Вчорашні чутки про те, що в Україні для обраних контрабандою ввезли вакцину Pfizer, сьогодні вже встигли прокоментувати і прем’єр Шмигаль, і президент Зеленський. Мабуть, кращої реклами для цих чуток не могло і бути. Комунікатори у владі як завжди на рівні, пише телеграм канал Клименко тайм.

Зеленський заявив, що доручив розібратися в цій історії СБУ:

“Доручив Службі безпеки та іншим правоохоронним органам негайно перевірити інформацію про нібито ввезенні в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу.

Якщо хтось дійсно додумався таємно і з порушенням закону ввезти вакцину для продажу, реакція повинна бути максимально жорсткою.

У держави є чіткий план вакцинації. Спочатку щеплення отримають люди з груп ризику і ті, хто на передовій у боротьбі з ковідом.

За контрабанду і контрафакт має бути покарання. “

Нагадаємо, зокрема, що вчора інформацію про контрабанду опублікував “Обозреватель”, власник якого, Михайло Бродський. Він заявив, що за його інформацією 29 або 30 грудня чартерним бортом в Україну нібито була таємно завезена партія вакцини Pfizer. А за два етапи вакцинації ті самі обрані платять по 2,5 тис євро.

У світі постправди це могло б зійти за черговий слух, якихось конкретних фактів-доказів не було. Але Зеленський і Шмигаль своїми заявами ці чутки підняли на якісно новий рівень.

Особисто ми ні разу не сумніваємося в тому, що контрабандна вакцина в Україні є. Причому навряд чи тільки Pfizer. Цікаво інше – люди реально готові віддавати за них кілька тисяч євро? Вони взагалі читали світові новини про побічні ефекти від тієї ж Pfizer? Ризик точно того вартий? – зазначили в Клименка.

Крім цього, Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України, прокоментував інформацію «Страны» про те, що на базі однієї з київських клінік проводять підпільну вакцинацію від коронавірусу чиновників, бізнесменів і політиків.

Степанов зазначив, що ще за кілька днів до відповідної публікації на «Страні» чув про те, що в Україні з’явилася вакцина від коронавірусу, ввезена нелегальним шляхом.

«Я ЧУВ ПРО ЦЕ 4-5 СІЧНЯ, ЩЕ ДО ТОГО, ЯК ВИ ОПУБЛІКУВАЛИ МАТЕРІАЛ. АЛЕ БЕЗ ПОДРОБИЦЬ. МЕНІ ОСОБИСТО ВАКЦИНУВАТИСЯ НЕ ПРОПОНУВАЛИ. ДУМАЮ, НАСЛІДКИ БУЛИ Б СЕРЙОЗНИМИ, ТОМУ, НАПЕВНО, НЕ НАВАЖИЛИСЯ », – ЗАЗНАЧИВ СТЕПАНОВ.

За його словами, вакцина могла потрапити в Україну тільки контрабандним шляхом.

«ЯКЩО МИ ГОВОРИМО ПРО ТЕ, ЩО У НАС В КРАЇНІ З’ЯВИЛАСЯ ВАКЦИНА, ВОНА МОГЛА ПОТРАПИТИ СЮДИ ТІЛЬКИ КОНТРАБАНДНИМ ШЛЯХОМ. ОФІЦІЙНО ЖОДНА ВАКЦИНА ВІД КОВІДУ НІ ВІД ОДНОГО ВИРОБНИКА В УКРАЇНУ НЕ НАДХОДИЛА І НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНА », – ЗАЯВИВ МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я.

Він додав, що прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вже дав доручення МОЗу та МВС провести перевірку клініки, яка використовується як база для проведення нелегальної вакцинації.

«ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР СЬОГОДНІ ДАВ ДОРУЧЕННЯ ЗДІЙСНИТИ ПЕРЕВІРКУ В КЛІНІЦІ« MEDILAND ». МИ, ЗВИЧАЙНО, ЇЇ ПРОВЕДЕМО ЗА ДОПОМОГОЮ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА. МИ ЯК МІНІСТЕРСТВО МОЖЕМО ВИХОДИТИ НА ПЕРЕВІРКУ ТІЛЬКИ ЗА ДОРУЧЕННЯМ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА. І ВІДПОВІДНЕ ДОРУЧЕННЯ СЬОГОДНІ БУЛО ДАНО. Я РОЗМОВЛЯВ ПРО ЦЕ З ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ, МИ СПІЛЬНО З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ СКЛАДЕМО ПЛАН ПЕРЕВІРКИ І ПРОВЕДЕМО ЇЇ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ », – ЗАЯВИВ МАКСИМ СТЕПАНОВ.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *