Бутусoв: Нaкaз Мiнiстpa oбopoни зoбoв’язaв штpaфувaти i пoзбaвляти пpeмiй вiйськoвoслужбoвцiв зa вeдeння вoгню у вiдпoвiдь пo poсiйським oкупaнтaм.

Наказ № 330: Міністр оборони Таран зобов’язав штрафувати і позбавляти премій військовослужбовців за ведення вогню у відповідь по російським окупантам! Міноборони наказало штрафувати солдат ВСУ за вогонь у відповідь по російським військам і штрафувати командирів за «невиправдані бойові втрати», а сам захист Батьківщини офіційно прирівняна до адміністративного правопорушенню. Це випливає з сенсаційної і ганебного наказу № 330 міністра оборони України Андрія Тарана від 16.09.2020, який доведений в усі військові частини на фронті і зараз викликав крайнє обурення українських воїнів. Цей наказ — підстава притягнути до кримінальної відповідальності самого Тарана, президента Зеленського і головнокомандувача ЗСУ Хомчака, якщо вони наважаться вимагати виконання зрадницьких вимог свого наказу, і якщо вони його негайно не скасують.

У це важко повірити, але цей наказ справжній, Цензор.Нет його отримав від джерел з наших частин і підрозділів на фронті, точна назва таке: «Щодо запровадження з 27 липня поточного року Військовослужбовцям Збройних Сил України за годину участия у заходах Із забезпечення национальной безопасности и оборони в условиях особливого ПЕРІОДУ винагороди за создание безпечного умів Виконання бойовий завдання та Збереження життя и здоров’я во время участия в заходах Із забезпечення национальной безопасности и оборони, Відсічі и стримування збройної агресії Російської Федерации у ДОНЕЦЬКІЙ та Луганській областях в Міністерстві оборони опрацьовано відповідній наказ Міністерства оборони України від 16.09.2020 р, № 330 «.Пріказ вводить додаткову премію для військових на фронті, але якщо військовослужбовець допускає правопорушення, то його штрафують і премію скорочують.

Головне в наказі ось це: «До порушеннях відносяться; — Вчинення військовослужбовцями військового адміністративного правопорушення або адміністративного правопорушення; — наявність облікованіх во время Виконання службових обов’язків віпадків захворювань через Порушення правил гігієні, травмуванню через Порушення ЗАХОДІВ безпеки, суїцидів та невіправданіх Бойовий Втрата среди Особова складу; — Відкриття вогню (у тому чіслі у відповідь) без наказу відповідного командира (начальника), кроме віпадків ВІЙСЬКОВОЇ необхідності «.» Командирам ВіДДіЛЕНЬ, взводів, рот (батарей), батальйонів (дівізіонів) та бригад розмір винагороди встановлюється у залежності від кількості облікованіх порушеннях, допущених підлеглім Особова складом за місяць, у таких розмірах від граничного розміру винагороди; 75 відсотків — у разі допущення 1 Порушення для командира батальйону (дівізіону), бригади; 67 відсотків — у разі допущення 1 Порушення для командира взводу, роти ( батареї); 50 відсотків — у разі допущення 2 порушеннях для командира батальйону (дівізіону), бригади; 33 відсотки — у разі допущення 2 порушеннях для командира взводу, роти (батареї); 25 відсотків — у разі допущення 3 порушеннях для командира батальйону (дівізіону), бригади «.Тобто премія видається армії під час війни, щоб вона не стріляла і не порушувала припинення вогню, а якщо військовослужбовець відкриває вогонь, в тому числі у відповідь, його можуть оштрафувати і позбавити премії! Наказ суперечить Конституції України, законодавства, які вимагають захищати країну від агресора, такого немає в жодній країні НАТО.

Визначити «невиправдані бойові втрати» може тільки суд, а не наказ міністра. Це не штрафом карається, а вироком, а встановлюється проведенням військово-тактичної експертизи. Навіщо це зроблено? Зеленський по суті руками Тарана не штрафує — а називає службовим правопорушенням захист України. Приголомшливо виписана норма — заборонений у відповідь вогонь по ворогу. Тут же обмовка — що якщо це не пояснюється наказом командира і військовою необхідністю. Але це ж маячня! Завдання відкривати вогонь по ворогу і тим більше, відкривати вогонь у відповідь, не потребує обмеження додатковими інструкціями — це обов’язок військовослужбовця в зоні бойових дій, якою є зона ООС! Вогонь по ворогу, а тим більше у відповідь, нічим не може бути обмежений! Бо жаден вояк не повинен чекати наказ — він зобов’язаний відкрито вогонь по ворогу! Застереження в наказі також як в «Ухиляються-22», покликані приховати абсурдність додатковими словами, які потрібні просто для прикриття справжнього сенсу. Сенс цього зрадницького заборони один — прирівняти ведення бойових дій українським військом до адміністративного правопорушення. Визначити необхідність у відповідь вогню може тільки військовослужбовець, який виконує бойові завдання, а не ті, що вижили з розуму маразматики в столичних кабінетах.Какой стандарт НАТО таке передбачає? В якій армії НАТО такі накази діють? Або взагалі — в якій армії такі накази діють? Я б хотів звернути увагу на корупцію, яку спричинить наказ № 330.

Тепер через те, що за будь-які порушення особового складу передбачено штраф командирам частин і підрозділів, будь-які правопорушення будуть ховати, це спричинить корупцію, через не реєстрацію реальних правопорушень. Тобто вирішив командир п’яницю покарати і визначити ступінь сп’яніння — отримай штраф. Наркоманів немає сенсу штрафувати — адже позбавлять премії самого командира. Перевели командиру в частину прикомандированих, вони щось набедокурили — отримай штраф. Це ж суперечить самій логіці підтримання дисципліни у військах! Наказ № 330 я назву коротко — це крок до зради і це демонстрація повної професійної неадекватності керівництва Міноборони і ЗСУ та Верховного головнокомандувача Зеленського, це нерозуміння війни, не розуміння військових. А ще це догідливість, бажання військового командування за всяку ціну догодити Зеленському в реалізації його божевільної ідеї змусити українську армії не стріляти по оккупантам.Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський і Головнокомандувач Збройними силами Руслан Хомчак зобов’язані скасувати цей ганебний наказ. Верховна Рада зобов’язана викликати для доповіді міністра оборони Андрія Тарана, і з’ясувати, цей наказ пояснюється його недоумством або зрадою, і дати оцінку дієздатності міністра вообще.По суті, армію хочуть підкупити, і за кілька тисяч гривень змусити відмовитися від будь-яких спроб стріляти. Це реальна капітуляція, реальна робота на Росію.

Закликаю українських військовослужбовців повідомляти мені про всі випадки, коли командування намагається застосувати наказ №330 для накладення штрафів, я буду надавати гласності імена тих командирів, які тим самим зраджують свою країну. Зробимо всіх зрадників «знаменитими», країна і всі їхні близькі та колеги повинні знати всіх, хто зраджує нашу боротьбу і виконує зрадницький наказ 330.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *