“Мені, що в могилу лягати?”: Обурена українка терміново звернулася до Зеленського. Тарифний геноцид – люди у відчаї!

Вранці в п’ятницю, 15 січня, на Майдані Незалежності в Києві проходить акція протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги “СТОП тарифний геноцид”, яку підтримали учасники руху “SaveФОП”.

Про це повідомляє кореспондент “Страни”.

Акція почалася о 10:00. До цього часу на центральній площі столиці зібралося вже близько 50 осіб. Мітингувальники вимагають, щоб президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівництво НАК “Нафтогаз”, НКРЕКП ініціювали реальне зменшення тарифів на газ і його розподіл.

“Кабінет Міністрів повинен скасувати свою постанову №1325 від 28.12.2020, яке підвищує вартість газу для населення”, – заявляють учасники протесту.

Учасники акції впевнені, що РНБО невідкладно повинен розглянути і ініціювати повернення газотранспортних і газорозподільних мереж у власність місцевих громад на їх території, які зараз знаходяться в користуванні приватних акціонерних компаній.

Лідер руху “SaveФОП” Сергій Доротич впевнений, що підвищення тарифів призведе до підвищення вартості товарів та послуг.

“МЕНІ НЕ ВИСТАЧАЄ ПЕНСІЇ, ЩОБ ОПЛАТИТИ ЦІ ТАРИФИ. Я ОТРИМУЮ 2 300, А МЕНІ ПЛАТІЖКА ЗА КОМУНАЛЬНІ ПРИЙШЛА 3 900 ГРН. ЯК МЕНІ НЕ ВИХОДИТИ НА АКЦІЇ ПРОТЕСТУ”, – ОБУРЮЄТЬСЯ ПЕНСІОНЕРКА ТЕТЯНА ІВАНІВНА.

Одна з учасниць протесту емоційно звернулася до Володимира Зеленського:

«НАМ ЇСТИ НІЧОГО, МЕНІ, ЩО В МОГИЛУ ЛЯГАТИ? У МЕНЕ СИН УЧАСНИК АТО, А ТОБІ СМІШНО МОНІКА? МЕНІ ПЛЮВАТИ, ТИ МОЖЕШ МЕНЕ ПОСАДИТИ, АЛЕ ПОДИВИСЯ, ЩО ТИ З ЛЮДЬМИ РОБИШ. ЗМУШУЄШ МАСКУ НОСИТИ, А ТИ В БУКОВЕЛІ НОСИВ МАСКУ? ».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *