Зупинилося серце зірки культових фільмів, лікарі зробили все можливе: «Прощай, маестро!»

Французький актор алжирського походження Жан-П’єр Бакрі в амплуа «вічного буркотуна» зіграв у більш ніж п’ятдесяти фільмах

Як передає Politeka.net з посиланням на телеканал BFMTV, Жана-П’єра Бакрі не стало 18 січня. У нього кілька років тому діагностували онкологічне захворювання, яке і стало причиною смерті в 69 років.

Бакрі народився в Алжирі у франкоалжирській єврейській родині. Коли йому було 11 років, вся сім’я емігрувала до Канн. Спочатку Жан-П’єр хотів стати вчителем латинської та французьких мов, але в 25 років відправився підкорювати Париж і почав працювати в модельній індустрії. Там він захопився курсами акторської майстерності знаменитого Рене Симона.

Багато років його пов’язували відносини з Жауї Аньєс, з якою він створив кілька фільмів як режисер. Вони отримали чотири премії Сезар, Золоту пальмову гілку Каннського фестивалю, премію Європейської кіноакадемії та премію Рене Клера.

На його рахунку такі фільми: «День спокути», «Любов з першого погляду», «Едіт і Марсель», «Сьома мішень», «Підземка», «Кінець літа», «Кухня і залежність», «Сімейна атмосфера», «Відомі старі пісні», «На чужий смак», «Вандомська площа», «Подивися на мене», «Святковий переполох» та інші.

Бакрі вдалося створити в кінематографі образ грубого, трохи хуліганистого (і, як не парадоксально) одночасно милого типу.

В одному з інтерв’ю актор ототожнював свого героя з собою: «Люди, які знають мене, знають, що я веселий хлопець. Я люблю сміятися і змушувати людей сміятися, але коли щось мене дратує, я кажу це!»

Користувачі кинулися висловлювати свої співчуття в мережі:

«Ах ні!!! Безумовно, це крововилив! Щирі співчуття його родині»

«Як сумно… Його зовнішність, його особливий голос, його емоції … Покойтесь з миром, містер Бакрі»

«Зі смертю кожного актора страждає серце, ось він і удар. Містер Бакрі є доказом того, що чоловік може бути поетичним, співчуваючим, викликати божевільний сміх. Прощайте, і співчуття його рідним»

«Чудовий Бакрі, скромний, і усміхнений зсередини»

«Містер Бакрі, вас буде не вистачати … дуже. Багато колег прозвали мене «дочка Бакрі»! Я пишаюся (навіть якщо всіх дратую…)»

«Спасибі йому за те, що він приніс нам: сміх, емоції, роздуми…»

«Великий талант, якого буде не вистачати»

«Який хороший актор, неймовірні фільми на його рахунку. Той, який мене дуже зачепив… Прощай, маестро»

,

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *