Я вирішив допомогти багатодітній багатодітній родині, але Дж. Я не можу стримати свій гнів

Ми з друзями вирішили допомогти багатодітній родині, яка мешкає у нашому місті. Про них говорили в новинах, просили допомоги, хто що може зробити. Ми з друзями почали збирати для них допомогу. Вони чекали дев’ятої дитини. Ми не шкодували зусиль, збирали одяг, звертались до ряду компаній, які постачали їжу.

Я зробив оголошення в Інтернеті, респондентів було багато. Їжі, одягу, предметів домашнього вжитку, приладдя для немовлят було стільки, що довелося найняти невеличку вантажівку. «У неділю вранці вантажівка з моєю машиною зупинилася перед їх будинком». Нам здавалося, що сім’я буде дуже рада отримати допомогу. Мати родини відчинила двері будинку.

Я зателефонував йому заздалегідь і сказав, що ми хочемо допомогти їх сім’ї, але я не сказав, яку допомогу ми отримуємо. «Ну, ти прийшов?» Він запитав: «Ти приніс?» Я був щиро здивований його прийомом, я думав, що він зараз засмутиться, тоді я подумав, що, можливо, він був настільки грубим через труднощі. «Звичайно, ми привезли, бо обіцяли», — сказав я, і мої друзі почали опускати товар. У цей момент жінка насупилася і сказала: Нагірний Карабах завжди буде під пильним оком Росії:

Подробиці: Азербайджан саботує використання міжнародних відносин для збереження пам’яток культури. Подробиці: Про що домовились Путін і Пашинян: Подробиці: — Що це, що ти привіз? — Одяг, продукти харчування, предмети побуту, аксесуари для новонародженої дитини, коляска тощо. — Що це, всі вони використовуються, ви привезли мотлох, ви робите яйця, ніби допомагаєте людям, бо ви взяли нові речі, принесли нам уживані речі.

— Що ти скажеш, є нові речі, старих тут немає. — І тоді, я думав, ти збереш для нас гроші, я все це теж можу купити. Принеси мені грошей, якщо хочеш допомогти. Я здивовано витріщився на нього, у його домі жахливо пахло, востаннє вони так довго прибирали будинок, діти були в жахливому стані, у брудному, порваному одязі.

Мені було шкода тих, хто мав таку матір, яка воліла брати гроші, але не хотіла брати їжу та одяг, необхідні дітям, мені було шкода ненародженої дитини, яка мала жити в таких умовах.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *