Знайдено давнє письмове посилання на Ісуса Христа. Деякі археологічні розкопки були проведені в Ізраїлі

Справжнє археологічне диво було виявлено у стародавньому місті Мегіддо, яке знаходиться в Ізраїлі. Розташований за 31 км від Єрусалима, Мегіддо прославився в епоху бронзи, а потім став королівським містом в Ізраїльському королівстві. Сьогодні від колишнього могутнього міста залишилося не так багато, але воно все ще існує, його називають Тель Мегідо або Тель аль-Мутеселім.

Примітно, що у 2005р Після аварії було виявлено два об’єкти, серед яких найстаріша церква, коли-небудь знайдена у Святій Землі. За словами Тома Мейєра, професора Біблійного коледжу Shast і аспірантури в Каліфорнії, США, другим виявленим об’єктом може бути перша згадка про Ісуса Христа.

Вважається, що церква побудована в н. У III столітті н. Е., Приблизно за 200 років після смерті та воскресіння Христа, за 100 років до того, як Візантійська імперія прийняла християнство як свою державну релігію.

Відкриваючи церкву, археолог Університету Тель-Авіва Йотам Теппер сказав: «Вже ясно, що це залишки найстарішої церкви в Ізраїлі, можливо, у цілому регіоні. Ще рано говорити про світ «.

Одкровення церкви вітало духовенство Ватикану. Архієпископ П’єтро Самбі, який є послом Ватикану в Єрусалимі, сказав: «Відкриття такої природи робить Ізраїль ще цікавішим для всіх християн світу, для церкви. Якщо правда полягає в тому, що красиві та символічні мозаїки, що покривають церкву та її підлогу, відносяться до третього століття, то виявляється, що церква є однією з найстаріших на цілому Близькому Сході «.

Після розкриття інформації ізраїльська влада зупинила процес вторгнення у в’язницю неподалік від Мегіддо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *