Маруся Звіробій : Україна – в небезпеці. Зеленський в оточенні російських агентів. Війна в СБУ.

Війна в СБУ. Зеленський в оточенні російських агентів. Україна – в небезпеці.

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко із громадською діячкою Марусею Звіробій.

Нагадаємо Маруся Звіробій 

Проживала у селищі Калинівка недалеко від Києва.

Вищу освіту отримала у сфері журналістики. До Майдану була приватним підприємцем, була власницею вебстудії, викладала дизайн, займалася рекламою. Була учасницею клубу історичної реконструкції. Член Українського геральдичного товариства.

Активну участь у Революції гідності взяла одразу після подій 18 лютого 2014 р. в Маріїнському парку й на Майдані. Стала волонтером, створивши проєкт «Допомога пораненим Майдану»

З початком війни почала допомагати військовикам. Улітку 2014-го організувала полігон початкового військового вишколу, на якому волонтери-інструктори, що мали військовий фах, навчали початкової військової підготовки бійців збройних сил України та добровольчих батальйонів перед виїздом на фронт.

Восени 2014 року командир 11-го батальйону ДУК «Правого сектора» з Київщини. У 2015 році Маруся зі своєю командою почала співпрацювати з 79 бригадою ВДВ, готуючи для них бійців на вже контрактну службу. Випускників її команди називали «Марусиними ведмедями».

2016 — старший солдат і командир мобільної інструкторської групи десанту Збройних сил України «Марусині ведмеді» 199-го навчального центру ДШВ, що на Житомирщині

2017 — стала військовиком бригади швидкого реагування Національної гвардії України, а вже за рік повернулась до лав десантно-штурмових військ із новим проєктом

На початку 2019 року, за підтримки командувача Десантно-штурмових військ Михайла Забродського і начальника Генерального Штабу Віктора Муженка втілює в життя пілотного проєкту коротких ротацій в окремому розвідувальному батальйоні ДШВ у складі цього батальйону на контрактній службі. Звільнилася з ЗСУ за станом здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *