Чому татари сидять і ховають? правда, яка стане шоком для багатьох християн

Багато хто не просто підкреслює релігійні відмінності. Це пов’язано не лише з різницею в богах чи іншими факторами. Відмінності тут можуть виражатися навіть у похоронних обрядах, які часто можуть шокувати різні релігії. Таким чином, татари ховають своїх померлих лише сидячи. Чому?

Все починається знову і знову з переконань. Справа в тому, що татари вважають, що людина не закінчує своє життя після смерті, їй ще потрібно пройти довгий шлях у світі, де він повинен долати випробування.

Після смерті людини його намагаються поховати в той же день, оскільки вони думають, що це полегшить йому подолання післягробних випробувань. Однак, якщо з якихось причин похорон не організовується в той же день, обов’язково, щоб похорон був організований вже наступного дня. Це сприяє комфорту померлого.

А тепер про головне. Чому просто сидіти? Справа в тому, що татари вірять, що після смерті людини він виходить на перехрестя раю і пекла, де лише після подолання випробувань вони дають йому можливість піти на небо. Він зустрічає Бога на цьому роздоріжжі, тому не може зустріти Бога лежачи.

Для нього прийнятніше сидіти, як і для молитви. Це, безумовно, сподобається Богу, і він почне бути добрішим до нього. Ця звичка є причиною того, що тут могили копають зовсім по-іншому, а трун взагалі немає ․ Натомість бажано просто обмотати зубний камінь у лист і закопати.

Це, звичайно, допомагає померлому покласти його в могилу і мати можливість успішно висадитися у світі мертвих. Ось така незвична і дивна звичка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *