Як живе пара сьогодні, з якої сміявся весь Інтернет?

У далекому 2008 році на одному з американських форумів з’явилася цікава публікація. Його автор, молодий солдат, розповів, що одружився на дівчині своєї мрії. Ми довідаємось разом з EnterTrain, як було влаштовано життя пари.

Хлопчик прикріпив весільні фотографії до історії свого світлого і великого кохання. Але молодий солдат ніколи не думав, що ці кадри вмить розповсюдяться по всьому Інтернету.

Зовнішня різниця між нареченою і нареченим вражала людей.

Хлопчик опублікував кілька фотографій з весілля, а останню він підписав այսպես «Ось, медовий місяць розпочався. Ми вирушаємо в подорож. Найкращий день у моєму житті «. І судячи з облич молодят, вони були справді щасливі.

Протягом багатьох років ці фотографії циркулювали в Інтернеті, викликаючи різні почуття у людей. Деякі злякалися появи пари, підозрюючи, що командир змусив хлопчика одружитися на дочці. Інші раділи своєму щастю. Для багатьох це було доказом того, що кохання не має меж. Однак через роки історія незвичайної пари продовжилася.

На одному з нових фотографій дівчина радісно посміхається, ніжно притискаючи до грудей свою новонароджену дитину. На іншій картині горді батьки зі своїм злегка дорослим сином.

Кажуть, пари знають про свою популярність в Інтернеті, але не звертають на це уваги. Пара така ж гармонійна, як і раніше, — повна любові. Вони виховують сина, և їм байдужа думка інших.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *