Ми не мовчимо! У Зеленського не стримались – позиція однозначна!

Українська влада не має наміру залишати без відповіді спроби Медведчука взяти участь у процесі обміну полоненим в обхід офіційних домовленостей, заявив глава ОП Андрій Єрмак в інтерв’ю журналу НВ.

Він прокоментував спроби Росії знову повернути Медведчука до переговорного процесу та відповів на закиди в мовчазній реакції Офісу президента.

«МИ НЕ МОВЧИМО, — ЗАПЕВНИВ ЄРМАК. — ЗРОБИВ ОФІЦІЙНУ ЗАЯВУ І ЛЕОНІД КРАВЧУК, ЯКИЙ ОЧОЛЮЄ УКРАЇНСЬКУ ДЕЛЕГАЦІЮ У ТКГ, ЗРОБИЛО ЗАЯВУ МЗС. ВЛАДА ДАЛА ОЦІНКУ СПРОБАМ ПРОВОДИТИ ТРЕК ОБМІНУ НЕ ЧЕРЕЗ ОФІЦІЙНІ ДЖЕРЕЛА. Я ГОВОРИВ ПРО ЦЕ В БЕРЛІНІ, КОЛИ В ПРОЦЕСІ ДИСКУСІЇ ВПЕРШЕ ПОСТАЛО ЦЕ ПИТАННЯ. НАША ПОЗИЦІЯ ОДНОЗНАЧНА».

Окремо Єрмак прокоментував посилення проросійської риторики на телеканалах, які пов’язують з Віктором Медведчуком та Євгеном Мураєвим.

«БЕЗУМОВНО, МИ ЦЕ ПОМІЧАЄМО, — ПЕРЕКОНУЄ ЄРМАК. — АЛЕ ПРЕЗИДЕНТ НА САМОМУ ПОЧАТКУ КАДЕНЦІЇ СКАЗАВ, ЩО МИ НЕ ВТРУЧАЄМОСЯ У РОБОТУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ».

Єрмак підкреслив, що «для цього є відповідні органи, СБУ, які мають на ці речі реагувати».

«МИ ЗАВЖДИ ОДНОЗНАЧНО — Й У ВИСТУПАХ ПРЕЗИДЕНТА, Й У ЗАЯВАХ — ГОВОРИМО, ЩО ЦЕ ФЕЙКОВА ІНФОРМАЦІЯ. САМЕ ТОМУ ПРЕЗИДЕНТ ІНІЦІЮВАВ ІЗ НАШИМИ ПАРТНЕРАМИ, НАСАМПЕРЕД ЗІ США, СТВОРЕННЯ, БАЖАНО НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, ЦЕНТРУ ПРОТИДІЇ БРЕХЛИВІЙ ІНФОРМАЦІЇ», — ДОДАВ ЄРМАК.

Окрім цього голова ОП зазначив, що «для президента не важливі прізвища» і Зеленський досить відкрито озвучує критику на адресу проросійських сил.

«НАВЕДУ БЕЗЛІЧ ПРИКЛАДІВ, КОЛИ У ВИСТУПАХ ПРЕЗИДЕНТ ЗВЕРТАЄ УВАГУ НА ПРОРОСІЙСЬКУ РИТОРИКУ, ГОВОРИТЬ ПРО ТИХ, ХТО ОЗВУЧУЄ ЦЕ», — ВІДПОВІВ ЄРМАК НА ЗАПИТАННЯ ПРО ТЕ, ЧОМУ У ВІДЕОЗВЕРНЕННЯХ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЧАСТІШЕ ЗВУЧАТЬ НАТЯКИ НА ПЕТРА ПОРОШЕНКА, АЛЕ НЕ ВІКТОРА МЕДВЕДЧУКА

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *