Як виглядав Буковель 20 років тому: рідкісні фото які просто ш0кують

У мережі Facebook вдалося знайти унікальні архівні фото, які показують, як будувався головний український курорт, що зараз по сервісу порівнюють з європейським.

Історія курорту починається з 2000 року, коли між двома приватними компаніями було укладено угоду про створення цілорічного рекреаційного комплексу, пише Звістка з посиланням на РБК-Україна.

В кінці 2001 року були проведені стартові роботи по запуску першої канатної дороги комплексу – підйомника довжиною 691 м на північному схилі гори Буковель. Паралельно розроблялися варіанти розміщення парно-крісельної канатної дороги на північно-західному схилі гори Буковель. У вересні – жовтні 2002-го цей проект був реалізований у вигляді канатної дороги довжиною 1000 метрів.

Відкриття другого схилу – траси 2А і двохкрісельного підйомника відбулося у 2003 році. У 2004 році була відкрита траса 7А, на якій був розміщений бугельний підйомник, і розпочато підготовку до створення гірськолижної арени.

А вже 2012 році Буковель був визнаний гірськолижним курортом, що найшвидше розвивається у світі.

Цікаво, що в сезоні 2020-2021 в Буковелі було особливо багато туристів, особливо великий наплив – під час січневого локдауну. Звичайно ж, цим скористалися місцеві бізнесмени, піднявши ціни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *