У Медведчука заберуть крадене! Семенченко не став мовчати – вилив на Порошенка все. Петро, рятуй побратима!

Прокуратура Київської області під керівництвом прокурора області Максима Киричука намагається повернути у державну власність 35 гектарів землі в Обухові, що на Київщині.

Про це у себе на Facebook повідомив депутат Львівської облради Юрій Раделицький.

“В далекому 2003 році ФК «Динамо Київ» отримало в оренду елітну земельну ділянку, поруч з лісом, розміром майже 10 га, під Києвом, в Обухівському районі. Призначення – для відпочинку спортсменів. Однак після цього, спритні ділки провернули ряд махінацій, з передачею в суборенду, з виокремленням земельних ділянок, з реєстрацією права власності на деякі об’єкти та інше. З роками апетит олігарха зростав і тепер загальна площа землі, якою незаконно володіє Медведчук – майже 35 гектарів”, – повідомив депутат.

Зараз власником землі вартістю мільйони гривень, є ТОВ Інвестиційна компанія «Спорт-Тур», яка записана на дружину Медведчука Оксану Марченко. Тепер Прокуратура Київської області намагається повернути державі всю вкрадену землю.

Цю новину вже встигнув прокоментувати Семен Семенченко, на своїй сторінці у Facebook він відмітив:

“Петро, рятуй побратима! У Медведчука при твоїй каденції «під плінтусом» була не тільки труба. Але і багато краденої землі. Це реально «реванш і перехід всіх червоних ліній»! Петро Порошенко, давай починати вимагати щось негайно з трибуни! Майстер художнього свисту…” – відмітив він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *