Щойно! Арахамія опустив Леді Ю – показав справжнє обличчя! Юля в паніці : партію дотиснуть!

“Юлія Тимошенко каже, що ми якісь зелені крокодили, натискаємо кнопки бездумно”: глава фракції СН Давид Арахамія звинуватив лідера БЮТ у “поправковому тероризмі”, повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

Арахамія заявив, що фракції “Опозиційна платформа – За життя” і “Батьківщина” вимагають кадрових призначень, на які в монобільшості не згодні, тому “не будуть торгуватися з терористами”.

Експерти вже прогнозують, що розгляд Радою земельних законопроектів може затягнутися до травня через велику кількість поправок. За сьогодні пройшли 160 поправок з 3128 тільки в першому законопроекті №2194. Депутати чекають аналогічні дні ще цілий тиждень і позачергові засідання після закінчення основних.

Ще в лютому Давид Арахамія не виключав можливості створення коаліції з “Батьківщиною” у Верховній Раді. Він заявив, що перемовин ще не було, але “все можливо”.

Арахамія підкреслив, що фракція “Слуга народу”, як монобільшість, ніколи не працювала “в режимі коаліції”.

Він додав, що це може бути “цікаво і незвично”. Перш за все тому, що “треба буде більше питань узгоджувати один з одним”.

«Але щодо потенційно коаліційної угоди або з Тимошенко, або з іншою фракцією чи групою, то це – відкритий діалог», – зазначив Арахамія.

Раніше Юлія Тимошенко сказала: “Я вважаю, що зараз повинні зібратися всі національні сили без винятку, і об’єднатися для того, щоб Україну повернути на шлях розвитку, заперечення, становлення”.

«Якщо таке об’єднання президент ініціює, тотальне, всеосяжне об’єднання, заради того, щоб врятувати Україну й українську націю, ми будемо в цьому брати участь», – додала вона.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *