Нова жaxлuва історія про свавілля поліцейських. На Житомирщині поліціянти зробили немислиме з двома підлітками. Деталі жaxaють! (ВІДЕО)

Чергова жахлива історія про свавілля поліцейських. Тепер з Житомирщини, де місцеві поліціянти та невідомі особи побили двох підлітків. Адвокатка одного з постраждалих Олена Сотник розповіла деталі.

14 січня близько 19:30 вечора двоє юнаків вийшли на прогулянку. Зненацька їх обігнав та зупинився один автомобіль, а позаду них – інший. Із автівок вибігли до десяти невідомих, які без пояснень почали бити підлітків і відібрали телефони.

Продовжуючи бити ногами, хлопців витягнули на проїжджу частину і вимагали сказати, де автомобіль Mazda. Один із невідомих сфотографував їх на телефон і вимагав, щоб кожен із них дав «по 3 тисячі баксів», а ні – «то приїдуть бандюки і згодують їх ведмедям». Щойно хлопці почали говорити про поліцію – один із нападників сказав, що він сам є поліцейським під прикриттям.

За 5 хвилин з’явився автомобіль поліції. Молодий поліцейський підійшов до Арсена, поки той лежав на землі, витягнув пістолет, звів курок, притулив його до чола і натиснув на гачок. Пістолет не був заряджений. Після цього він наніс Арсену удар цим пістолетом. На обурення хлопця інший поліцейський вдарив його ногою по голові.

Через кілька хвилин під’їхав ще один поліцейський автомобіль. Хлопців без пояснень посадили в машину і відвезли в Малинське відділення поліції. Там від них знову вимагали зізнатися в крадіжці авто. Хлопці благали дати їм можливість подзвонити батькам, але поліціянти впродовж 4 годин з моменту затримання не давали можливість сповістити про це їхніх рідних. О 03-00 ранку хлопців без будь-яких пояснень повернули додому.

Коли наступного дня Арсен із батьками поїхали до поліції, щоб написати заяву та зняти побої, їм відмовили. Тоді вони вирішили самостійно зняти побої у Малинській лікарні, де хлопця несподівано «відшукали» поліцейські, які, не представившись і нічого не пояснюючи, забрали Арсена спочатку у відділення поліції, а звідти – у прокуратуру.

Близько 21-00 втомлений підліток підписав запропонований прокурором протокол.Як з’ясувалося пізніше, в документі містилася низка ніби спеціально зроблених помилок.

По-перше, занижено кількість нападників.

По-друге, причиною перебування хлопців у відділку майже до 03-00 ночі вказано не утримання їх поліцейськими, а те, що вони нібито чекали, поки їх відвезуть додому.

Що наразі відбувається у цьому провадженні? Дії підозрюваних – поліцейського та двох цивільних – слідство кваліфікувало як катування.

Суд обрав їм запобіжні заходи. Поліцейському, який зробив холостий постріл в голову Арсена – цілодобовий домашній арешт. Двом іншим особам, які били підлітків – зокрема, ногами по голові – нічний домашній арешт.

Тобто суд, фактично, випустив їх на свободу – після побиття, психологічного катування та вимагання коштів від двох підлітків.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *