Путін Таки Догрався: Байден Йде Ва-Банк І Ввечері По Всіх ЗМІ Оголошує Про Введеня Режиму Надзвичайної Ситуації

Президент США формально повідомив американському Конгресу про запровадження в країні надзвичайної ситуації у зв’язку зі зловмисною діяльністю російського уряду.

Про це йдеться в офіційному листі президента законодавцям, оприлюдненому в четвер на сайті Білого дому, передає Укрінформ.

«Я повідомляю, що видав розпорядження про оголошення надзвичайної ситуації національного рівня у зв’язку з незвичайною та екстраординарною загрозою національній безпеці, зовнішній політиці та економіці Сполучених Штатів, спричиненій певною зловмисною іноземною діяльністю з боку уряду Російської Федерації», — йдеться в листі глави Білого дому

У цьому зв’язку уточнюється, що така діяльність РФ полягає в зусиллях, спрямованих на підрив виборів та демократичних інституцій у США та союзних країнах, зловмисної кібердіяльності, використанні РФ транснаціональної корупції для впливу на іноземні уряди. Крім того, Росія переслідує дисидентів та журналістів, підриває безпеку в інших країнах та цілих регіонах, важливих для національної безпеки США, порушує міжнародне право та територіальну цілісність інших держав.

Це становить надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці США, підкреслюється в листі глави Білого дому.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер президент США Джо Байден видав указ про введення нових санкцій, інших обмежень, у тому числі видворення російських дипломатів, через дії уряду та розвідувальних служб РФ проти інтересів і суверенітету США.

 Фото: Michael Reynolds/EPA/Bloomberg 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *