Кабмін визначився з тарифом! Українцям показали ціну на електроенергію з 1 травня

Кабмін планував уже з 1 травня розпочати поступово підвищувати тариф на електроенергію до приблизно 3 грн/кВт-год, але прислухався до обурення громадян і продовжив дію встановленої раніше граничної ціни.

«Все прорахував і вирішив ще на два місяці продовжити.

Спеціальні зобов’язання він покладає на виробників електроенергії і змушує їх продавати електроенергію за ціною 1,68 грн.

Ще два місяці ціна залишиться незмінною і не очікуємо ніякого збільшення, тому що вона урядом обмежена», — про це йдеться у відео на Youtube-каналі «Народна думка».

На його думку, споживачі повинні домагатися встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги.

При цьому блогер вважає неминучим підвищення ціни на електроенергію до осені, оскільки у держави великі борги перед інвесторами, які вклали кошти в розвиток в Україні «зеленої» енергетики.

Він також зазначив, що електроенергію продають споживачам не її виробники, а підприємства-перекупники, власниками яких виступають олігархи.

«Вона виробляється в одному місці, продає третій. Тобто, він викуповує потужності в електростанціях і за те, що передає електроенергію по дротах, до людей, бере зовсім іншу ціну. І ті люди, а це в основному олігархи, вони свого не упустять і ціну збільшуватимуть стовідсотково «, — пояснив автор ролика.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *