“Медведчуківська шавка” – люди прийшли! Кива в ауті – чекали на нього, ОПЗЖ трясе!

У Києві ввечері, 12 травня, під студією “Ток-шоу №1” телеканалу “Україна 24” перед початком шоу зібралися декілька десятків молодих людей. Пізніше з’ясувалося, що це ветерани батальйону особливого призначення “Азов”. Під студією вони чекали народного депутата від ОПЗЖ Іллю Киву, який мав прийти на ефір.

Як розповів екскомандир батальйону Максим Жорін в Telegram, вони хотіли з ним поговорити, але нардеп так і не з’явився. У зв’язку з цим, Жорін назвав Киву “ссиклом”.

“У відповідь медведчуківська шавка надіслала десяток своїх тітушок – більше, мабуть, цей серйозний “антифашистський рух” зібрати не зміг. Сам ватний ідіот приїхати на ефір відмовився, включився дистанційно. Ще й набрехав щось про допомогу Медведчуку “готуватись до суду в офісі”. Очевидно, що ссиклива дурна вата хоробра лише в Інтернеті”, – написав Жорін.

Нагадаємо, раніше народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива порівняв брифінг генпрокурора і глави СБУ про оголошення підозр у державній зраді його однопартійцям Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку з “х*єм на паркані”.

Про це він заявив журналістам під час візиту до Офісу генпрокурора, передають “Букви”.

“Брифінг… Ні, я брифінг чув. Але справа вся в тому, що, послухайте… На паркані іноді “х*й” написано, але це не означає, що туди баби кидаються. Ви зрозуміли? Говорити можна все що завгодно”, – сказав Кива, відповідаючи на запитання про вчорашній брифінг.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *