Просто зараз! Тимошенко понесло не по-дитячому – звозить людей автобусами, готує немислиме – Зеленський в ауті!

“Юлія Тимошенко звозить людей з усієї України, щоб оголосити про запуск референдуму щодо ринку землі”, – повідомляє тг-канал “Контекст”.

“Сотні автобусів ….

Просто уявіть, скільки на це потрібно витратити грошей, це ж як потрібно «переживати за народ». Цирк і сюр “, – йдеться в повідомленні.

На Житомирській трасі під Києвом ми помітили величезну кількість автобусів, – пише тг-канал PavlovskyNEWS.

Вони припарковані вздовж дороги на кілька кілометрів. Молоді люди, які йшли вздовж траси, розповіли нам, що Юлія Тимошенко проводить з’їзд, щоб оголосити про референдум щодо ринку землі.

Багато, кого ми зустріли, виглядають дуже молодо. Кажуть, що привезли їх з усієї України. Через спеку люди ходять з голим торсом.

Нагадаємо, що з 1 липня вступає в силу закон, який дозволить розпродаж українських сільськогосподарських земель, в тому числі іноземцям та іноземним банкам. “Батьківщина” категорично проти відкриття земельного ринку, і планує підключати тисячі українців, щоб добитися проведення референдуму.

“Цей парламент проголосував за розпродаж української землі всупереч волі народу, бо це фейковий парламент, це обслуговуючий персонал офісу президента і олігархії, яка ним керує. Всі ці голоси не мають нічого спільного з волею народу”, – заявила Тимошенко на погоджувальній раді.

За її словами, останнє соціологічне опитування групи “Рейтинг” свідчить, що більшість українців виступають за референдум, і якби його все ж провели, то проголосували б проти.

Як розповів “Вістям” співрозмовник у фракції Тимошенко, як мінімум до осені тема землі буде основним проектом “Батьківщини”, і на те є три причини:

1. Підправити рейтинг партії за рахунок мобілізації ядерного електорату в сільській глибинці. Наш співрозмовник запевняє, що зараз партія втрачає електорат в сільськогосподарському центрі.

2. Посилити політичну вагу самої Тимошенко. З огляду на те, що “Батьківщина” довгий час займала центристську позицію, імідж опозиціонера був практично знищений. Цьому сприяли чутки про коаліцію з “Слугою народу” і можливе прем’єрство. Сьогодні риторика партії посилилася, особливо на тлі заяви Зеленського, зробленої напередодні. Нагадаємо, президент заявив, що в його команду стовідсотково не увійдуть колишні управлінці.

3. Місцеві осередки, які все частіше зливаються з партіями Зеленського або Порошенка, потрібно приводити в боєготовність. При цьому співрозмовник “Вістей” уточнив, що це не стосується Києва, оскільки “там інша, бізнесова ситуація.”

Загалом, план “Батьківщини” зрозумілий і логічний. Однак практика показує, що в Україні ще жодного разу не перемагала партія, орієнтована на село.

На думку політолога Руслана Бортника, земельне питання стане для Тимошенко безпрограшною темою. Основна частина виборців “Батьківщини” – це жителі невеликих міст і сіл, більшість з них негативно або насторожено ставляться до відкриття ринку. До того ж, це хороший спосіб вплинути на президента.

“Це серйозний інструмент тиску на самого Зеленського, оскільки земельне питання – одне з ключових його реформ, – вважає експерт, – Одночасно воно стосується і економіки, і великої політики, оскільки є елементом суверенності: захисту національних інтересів від продажу землі іноземцям. Тобто, це прихована боротьба за суверенітет “.

Руслан Бортник відзначив, що зараз Юлія Тимошенко орієнтується на українських аграріїв, які навряд чи зможуть повноцінно конкурувати з іноземними компаніями.

“Швидше за все, саме вони виступлять спонсорами протестів та акцій, які Тимошенко запускає. Для неї це безпрограшна стратегія, яка як мінімум дозволить актуалізуватися в політичному полі, – заявив політолог, – Тему референдуму можна розгойдувати до 2024 року, аж до президентських виборів, з якою Тимошенко буде балотуватися. Земля і тарифи – дві ключові теми, з якими Юлія Володимирівна буде працювати “.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо –https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *