Почули всі! Таємно разом з Медведчуком – Порошенка добивають з усіх сторін.Чергова скандальна правда – країна на ногах

Медведчук-Порошенко: історія двох мерзотників ,розпочав свій пост у фейсбук Анатолій Гриценко. Далі подаємо його слова в оригіналі.

“Історія про те, як олігарх-мародер піднімав на рівень олігарха кума Путіна і свого давнього друга/партнера по партії СДПУ(о). Удень і вночі він у постійному контакті з Медведчуком, а той за його дорученням – у переговорах з терористами і членами уряду Росії-агресора. Мародер, поза межами президентських повноважень, втручається у роботу Нацбанку, Уряду, міністрів, керівників державних підприємств і таки домагається, щоб Україна купувала вугілля не в Південній Африці чи інших (не ворожих) державах, а купувала в лідерів терористів «ДНР/ЛНР».

Керівництво СБУ, яким напряму керує Порошенко, таємно доставляє готівку, десятками мільйонів! Кому? Терористам!!! Порошенко погоджує ці непрозорі і, ясна річ, незаконні схеми, більше того – без сплати податків нашій державі та її армії! При тому ватажки терористів отримують кеш на утримання ворожої нам армії, а Медведчук через фірми-прокладки – кошти на купівлю телеканалів. Перегляньте це відео, відчуйте масштаби цинізму, аморальності і зради двох друзів-олігархів.

Почуйте, як Порошенко, прямо з військової частини на Львівщині допомагає Медведчукові і Росії домагатися свого. Як на мене, за ТАКЕ він не з полуницями має шастати – сидіти за ґратами має, пожиттєво, в одній камері з другом Медведчуком! Справедливо?”- додав Гриценко.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *