Гуляв Конча-Заспою і десь його не пустили! Зеленський розповів, як вирішив порозганяти сусідів з держдач!

Під час неформального спілкування Володимира Зеленського з журналістами, яке він влаштував на держдачі 6 червня, глава держави розповів, як з’явилася ідея з виселенням неправильних людей з держдач. Як повідомляє канал Політика країни, ідея прийшла в голову президента, коли той прогулювався по Конча-Заспі і хотів зайти на територію однієї з ділянок, зазначають Патріоти України.

Але там Володимиру Олександровичу перегородили вхід, сказавши, що це приватна територія, яка, як виявилося, належав одному з відомих пластичних хірургів.

Це обурило президента, після чого Зеленський і віддав розпорядження перевірити, хто ще володіє там земельними ділянками.

Як повідомляє Політика країни, серед присутніх на «шашлик-паті» були помічені Дмитро Гордон, Олеся Бацман (сайт «Гордон»), Савік Шустер («Свобода Слова»), Олексій Газубей (журнал «Фокус»), Наталія Влащенко («Україна 24»), Севгіль Мусаєва («Українська правда»), Сергій Щербина («РБК-Україна»), Олександр Мартиненко («Інтерфакс-Україна»), Орест Сохар («Обозреватель») та ін.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *