Вона була легендою: коронавірус «забрав» улюблену актрису

Померла зірка фільму «Дванадцять місяців» Наталія Попова. Сумні новини прийшли з Санкт-Петербурга напередодні ввечері. На 73-му році життя померла радянська актриса Наталя Попова. У зірки підтвердився коронавіірус. Про смерть зірки радянського кіно повідомила актриса Ольга Лебедєва:

«Наталія Іванівна! Майстер мого курсу, просто немає слів! Світла пам’ять Вам. Спасибі за все». Пізніше інформацію підтвердили в театрі-фестивалю «Балтійський дім», де останні роки служила Попова. «З глибокою скорботою повідомляємо: 26 червня Не стало заслуженої артистки Росії Наталі Іванівни Попової. Дорогого, рідної для нас людини. Здається, не так давно ми випустили прем’єру вистави «Вісім люблячих жінок», в якій Наталія Іванівна зіграла роль Бабусі. Багато говорили, будували плани на майбутнє. І ось, таке раптове горе, така непоправна втрата», — написали в офіційних соцмережах театру. Наталія Попова прославилася завдяки участі в таких картинах як «Прощай, шпана замосковрецкая»,

«Наш бронепоїзд», а також легендарного фільму «Дванадцять місяців», де вона зіграла головну роль. Актриса закінчила Ленінградський інститут театру, музики і кінематографії, після чого прийшла працювати в ТЮГ. У 1975 році вступила на службу в Балтдом, а останні роки була викладачем в університеті культури і мистецтв.

У 1983 році отримала звання заслуженої артистки РРФСР. Крім того, у неї є вища театральна премія Петербурга «Золотий софіт». Про місце і дату прощання в театрі повідомлять додатково. Приєднуйтесь до спільноти в Viber — «Mediabum.info» — це стрічка новин, в якій ми коротко і по суті висвітлюємо актуальні новини. Тут тільки корисна інформація та ніякого спаму!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *