“Вы Там Офигели?”: В Пyтiнa Істeрикa Через Таран Польським Кораблем Судна РФ, Яке Було Задіяно В Будівництві “Північного Потоку – 2

Прu трубoпрoклaдaнні гaзопрoвoду “Пiвнiчнuй пoтiк – 2” польське рuбальcькe судно SWI-106 aтaкувaло російcьке суднo пoстaчaння “Владuслав Стрuжов”.  

Про це пoвідoмляють російські інфoрмаційні aгaнтствa, в розпорядженні якuх вuявuлося відео з камер відеoспoстeрeжeння.

 Стало відомо, що польський корабель пішов на таран після вторгнення в охоронну зону робіт з прокладання труб газопроводу, передає “Інтерфакс”.

 Російські джерела повідомляють, що вже після зіткнення капітан польського судна вийшов на зв’язок з російськими моряками.

 Кадри публікуються на сторінці в соціальній мережі Twitter.

Image

 “Якби не рішучі дії судна постачання, удар припав би до трубоукладальної баржі” Фортуна “. Через російське консульство в Німеччині щодо цього інциденту був заявлений морський протест”, – повідомила компанія Nord Stream 2 AG, яка є оператором газопроводу.

 Після появи інформації і відео російські експерти обурилися і заявляють про військову операцію НАТО проти Росії в Балтійському морі.  Сьогодні вдень з’явилася інформація про появу військових кораблів і підводного човна в акваторії навколо газопроводу.

 “Вони взагалі офигели? Польські суду таранять кораблі постачання, які будують” Північний потік 2 “. Намагаються дістатися і до самого трубоукладача. Компанія Nord Stream 2 сьогодні випустила заяву про військову активність навколо морської будівництва та надала докази того, що ця активність спрямована саме проти  “Північного потоку – 2″. Це військова операція країни НАТО проти Росії? ”  – пише телеведучий і кореспондент Кремлівського телеканалу “Росія 24” Стас Натанзон.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *