Тільки що хтось злив компромат на Скабеєву і її чоловіка Попова: ЗМІ дізналися “незручну правду” про життя пари

ФБК знайшов у телеведучих Ольги Скабеєвой і Євгена Попова нерухомість в Москві на 300 мільйонів рублів.

В Інтернеті опубліковано компромат на телеведучих ток-шоу “60 хвилин” Ольгу Скабееву і її чоловіка Євгена Попова, які протягом 5 останніх років побудували кар’єру на російському телебаченні на антиукраїнській пропаганді.

Журналісти російського фонду боротьби з корупцією виявили у подружжя нерухомість в Москві загальною вартістю понад 300 мільйонів рублів (понад 4 млн доларів).

Докладний аналіз об’єктів нерухомості був опублікований на youtube-каналі Олексія Навального сьогодні вдень і зібрав кілька сотень тисяч переглядів. З’ясувалося, що пара має відразу 2 квартири в престижних районах Москви (105-метрова і 170-метрова) сумарною вартістю близько 200 000 рублів.

Журналісти підкреслили, що Скабеева і її чоловік ніколи не вели підприємницьку активність і не отримували інших доходів, крім зарплати на державному каналі. Таким чином, елітна нерухомість була оплачена з російського бюджету.

Більш того, в елітному житловому комплексі “ВТБ Арена Парк” в червні 2019 року Скабеева і Попов стали власниками нежитлового приміщення з окремим входом на першому поверсі (виписка). Площа приміщення становить 180 квадратних метрів, а його ціна – 130 мільйонів рублів.

“Госпропагандіст Євген Попов кілька років бреше з екранів телевізорів. Це його робота. За неї йому платять так добре, що він накупив собі елітної нерухомості в Москві на 300 млн рублів. А тепер він збирається і в Держдуму”, – коментує відео прес-секретар Олексія Навального Кіра Ярмиш на своїй сторінці в соціальній мережі twitter.

Журналісти відзначають, що Попов збирається брати участь у виборах в Російську Думу, які намічені на осінь нинішнього року. Намагаючись потрапити в російський Парламент, Попов розгорнув активну інформаційну кампанію в свою підтримку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *