Щойно! Данілов увірвався – вперше. Прямо з трибуни: Порошенко таке і не снилось. РНБО знесло – взяти всіх!

Рада національної безпеки і оборони запровадила повний пакет санкції проти подружжя Шаріїв – Анатолія та Ольги та проти Ігоря Гужви, головного редактора видання “Страна”, та Деркача.

Олексій Данілов зазначив наступне:

“Ми запропонували санкції відносно пана Гужви Ігоря Анатолійовича і безпосередньо до афілійованих з ним юридичних осіб. В цьому списку також ще дві фізичні особи, які афілійовані з Гужвою та займаються протиправною діяльністю на території нашої країни.

У цьому списку також Шарій Ольга Олексіївна та Шарій Анатолій Анатолійович”.

До санкційного списку також потрапили Бондаренко Алла Іванівна, Солнцева Галина Володимирівка та Лукашина Любов Юріївна. Останні дві пов’язані із Ігорем Гужвою. Так, саме на його дружину Солнцеву зареєстровано ТОВ “Ласмак”, яке володіє виданням “Страна.ua”. Таким чином видання потрапило під заборону.

Окрім того, санкції запровадили проти ТОВ “Маджері”, яке пов’язано із “Ласмак” та ТОВ “Смарт медіа мережа”.

Свій коментар щодо цього дала і СБУ.

Служба безпеки України винесла на розгляд Ради національної безпеки й оборони пропозиції щодо застосування економічних санкцій до проросійських пропагандистів і 28 співробітників розвідувальних і спеціальних служб РФ, які насаджують російські наративи та сприяють окупаційній владі на тимчасово окупованих територіях.

Відповідні рішення про санкції РНБО прийняла на засіданні у п’ятницю.

«Санкції, які сьогодні запропонувала запровадити Служба безпеки, стосуються кількох напрямів. У першу чергу вони орієнтовані на захист громадян і протидію російській агресії та гібридній війні. За кожним напрямом ми працюємо системно і цілеспрямовано», – підкреслив Голова СБУ Іван Баканов.

Зокрема, РНБО прийняла рішення запровадити персональні санкції до 4 фізосіб, серед яких Анатолій та Ольга Шарії, Ігор Гужва. Також санкції вводяться до 4 компаній, що пов’язані з інтернет-ресурсами, які прямо чи опосередковано координуються цими громадянами та ведуть системну антиукраїнську пропаганду.

«Сьогоднішнє рішення є логічним продовженням тих заходів, які ми здійснили раніше для захисту українського інформпростору. Повторюся: Служба безпеки чітко розмежовує свободу слова і наступ на державність та суверенітет України. Наш обов’язок – захищати державну безпеку у всіх її проявах: від інформаційної складової до передової на сході», – наголосив Голова СБУ.

Також санкції вводяться до 12 юросіб, серед яких місцеві телеканали з Криму та Севастополя, інформагенції та інтернет-видання. Всі вони ведуть інформаційну війну проти України та є активними учасниками гібридної агресії.

Окрім того, за пропозицією СБУ, санкції застосують до 6 фізосіб і однієї юридичної особи – Слідчого ізолятора №1 по Криму та Севастополю, які причетні до порушень фундаментальних прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях.

Очільник спецслужби підкреслив, що Україна має реагувати на чергові обшуки і затримання кримських татар у Криму, які є порушеннями норм міжнародного права і переслідуваннями корінного народу з боку окупаційної влади.

Також санкції торкнулися 6 фізосіб і 3 компаній, які є частиною мережі іноземного впливу, пов’язаної з колишній народним депутатом Андрієм Деркачем. Раніше до цих осіб були застосовані санкції з боку США за втручання у президентські вибори.

Українці в коментарях під новинами, дописами офіційних сторінок підтримують таке рішення президента та РНБО. Та зазначають, що Зеленський робить те, чого не зміг зробити Порошенко. Вводить санкції проти скандального та проросійського Шарія і Гужви. Щемить Медведчука, як ми вже до слова повідомляли, сьогодні генпрокурор Венедіктова виступила із заявою, з якої випливає що Медведчуку на наступному суді буде ой як не солодко. Те ж стосується і активів пропросійських політиків та діячів в Україні. Арешти – конфіскації- затримання – допиити, та депортації.

Чи було таке при Порошенку, який тілький й те робив що піарився на патріотизмі, і в свою чергу заробляв на армії та на українцях – про що неодноразово зазначав Президент Зеленський. Та ще й з ким заробляв – з тим самим Медведчуком.

Чергове засідання РНБО показало. Хто справжній патріотичний президент, а хто липовий-патріот-гетьман. Не правда ж? Пишіть що думаєте щодо цього ви.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *