Коли Штам “Дельта” Призведе До Колапсу: Озвучена Дата

Україна не уникне нової хвилі COVID-19, і в цей раз вона буде викликана штамом Дельта.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив, що є кілька моделей розвитку: оптимістична, песимістична і посередня:

“Найбільш песимістична говорить про початок в третій декаді вересня, це за умови, якщо ми будемо ігнорувати вакцинацію, не будемо дотримуватися маскового режиму.

Якщо у нас кожен день збільшується кількість вакцинованих, дотримується масочний режим, безпечна дистанція, тоді ми говоримо про більш оптимістичний сценарії”.

Немчінов також додав, що Україна не уникне нової хвилі, викликаною Дельтою: “Як не уникли більшість європейських і північноамериканських країн, азіатських країн, де також на досить високому рівні ступінь вакцинації населення.

Захворювання молодшає, в Україні вже вакцинують підлітків, тому що цей штам “Дельта”, зокрема, вражає і молодше покоління, яке, навіть безсимптомно хворіючи, повертається до поширення інфекції, зараження інших людей”.

Нагадаємо, Євросоюз визнав українські COVID-сертифікати в додатку «Дія», проте, остаточне рішення, чи приймати такі документи, залишається за кожною окремою країною-членом ЄС.

Всесвітня організація охорони здоров’я виявила підроблену вакцину проти COVID під брендом Covishield. У період з липня по серпень вона була вилучена з обігу владою двох країн – Індії і Уганди.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *