Годину тому! Ярош влупив – перестріляють. Киву підкосило – почалось. Люди в шоці-переворот. Повна підстава

Минулого місяця Ілля Кива перестарався з погрозами й підставив РПЦ в України разом з ОПЗЖ.

Тоді темою №1 для обговорень стали висловлювання народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви про те, що ті, хто 27 липня прийшов на Хресну ходу РПЦвУ – це люди, які прийдуть зносити до “біса собачого злочинну владу” Зеленського вже цієї осені.

Фактично, в словах Іллі Ківи очевидно проглядався заклик до державного перевороту. Але, справа в тому, що про це в свій час віщав не тільки Кива, а фактично мало не кожен спікер, якого показували в прямому ефірі на “Першому Незалежності”, писав тоді експерт Коваленко.

І ось зараз схожа ситуація, тільки вже з нагоди приїзду Варфоломія.

Вселенський патріарх Варфоломій прибув в Україну з нагоди Дня Незалежності. В Українській православній церкві (московського патріархату) висловились проти візиту Варфоломія. Саме цю церку і підтримує ОПЗЖ. Ба більше, кілька сотень прихожан зібрались біля українського парламенту, аби продемонстувати своє невдоволення.

Люди принесли з собою плакати і пляшки з водою. Що саме було всередині – правоохоронцям показувати відмовились. На плакатах був зображений предстоятель УПЦ Онуфрій, а також заклики оголосити Варфоломію анафему.

Вгадайте партійну символіку якої партії можна моментами було побачити на стихійному протесті? А також чиї тітушки чатували на команду? Питання риторичне – пишуть анонімні телеграм канали.

В свою чергу, Дмитро Ярош вкрай різко висловився на адресу депутата Іллі Ківи. На думку Яроша, одіозний нардеп може представляти загрозу для держави.

Колишній лідер «Правого сектору» вважає, що лівацька організація «За життя», яку створив Кива, ні що інше, як спроба «антидержавного заколоту». Також в інтерв’ю виданню «Обозреватель» Ярош наголосив, що боротьба з подібними заходами повинна бути жорсткою і рішучою.

«Я ж не хлопчик, щоб бігати за ними і битися. Просто перестріляємо легенько – і все», – заявив Дмитро Анатолійович.

Командувач УДА також нагадав про інциденти, пов’язані з діяльністю «лівих», наприклад, про їх активності в період Революції Гідності на Майдані. Політик підкреслив той факт, що представники таких організацій не встали на захист України при нападі РФ.

У той же час лідер УДА зазначив, що лівацькі організації можуть представляти небезпеку лише в тому випадку, якщо за ними стоїть сильний покровитель, наприклад, Росія. Якщо з’ясується, що це так, цих людей треба просто «перестріляти».

«Це ж ніяка не політика, це – антидержавний заколот. І його треба дуже жорстко придушувати», – каже Ярош.

Крім того, Ярош зазначив:

В Україні потрібно створити єдиний державний центр, який би проводив системну діяльність з протидії кремлівському реваншу і з перезавантаження влади.

“Реванш Кремля в Україні став системним і багатогранним …
це:

– спроби ревізувати досягнення Революції Гідності та післяреволюційного процесу національного відродження;
– штучні кримінальні провадження проти багатьох патріотів України;
-нікчемна кадрова політика влади, що призводить до злочинно-некомпетентних рішень та руйнівних наслідків у багатьох галузях державного життя;
– навмисне та цілеспрямоване послаблення сектору національної безпеки та оборони;
-сприяння окупації інформаційного простору України кремлівськими колаборантами з так званого ОПЗЖ; свідоме незвертання уваги на діяльність відвертих ворогів України з різноманітних пропутінських “партій” та “громадських організацій”; системна діяльність щодо штучного підняття рейтингів антиукраїнським політико-олігархічним угрупуванням;

Тому з цим потрібно боротися зазначив Ярош.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *